• Profesionální žonglérská show!
  • rozsvítíme Vaši akci!
  • dokonalý program pro Vaše návštevníky

Jsme umělecká skupina zabývající žonglérskou činností. Jsme Fireshow JBC!

1 2 3

Baškohrátky 2012

Fireshowjbc

BAŠKOHRÁTKY 2012 aneb netradiční zábava jen den plný zábavy a legrace, ale hlavně týmová soutěž, která ověří psychickou odolnost, týmovou schopnost a míru inteligence čtyřčlenných týmů v TARZANII dráze. Letos díky revitalizaci přehrady Baška, zcela NOVĚ na novém místě - letišti Místek Bahno. Na vítěze čekají zajímavé odměny v hodnotě 30.000,- Kč! Zúčastněte se, nic Vás to nestojí nebo se přijďte podívat a podpořit své favority.
Hlavní program doplní hry a soutěže pro děti i dospělé, nafukovací atrakce, aquazorbing, vodní fotbálek a občerstvovací základny plné lahodného jídla a pití, ale také taneční zábava s živou hudební show při západu slunce. Moderuje Vlasta Korec

Flaming Nights 2012

Fireshowjbc

První ročník největšího hudebně-žonglérského open air festivalu v Česku a na Slovensku se neúprosně blíží! Nenechte si tuto jedinečnou událost ujít a přidejte se k nám 31. 8. až 2. 9. 2012 v Třebíči na sokolském stadionu.
Můžete se těšit na kvalitní hudební program v čele se skupinou Toxique a opravdovou špičku v oblasti uměleckých show. Ukáží se taková jména jako Duo Aratron Aspis, Mighty Shakes Zastávka, Pyroterra, nebo Bratři v tricku, které znáte z televizních talentových soutěží.

Výroba ohnivých poi, tyče a opičích pěstí

Fireshowjbc

V tomto příspěvku si ukážeme, jak lze jednoduše vyrobit ohnivé hračky pro Vaši fireshow. Je mnoho možností na výrobu, tyto jsou ovšem vyzkoušené a nejlepší. Stejně tak je možné používat i různé materiály. Nejvhodnější je ovšem Kevlar, který lze zakoupit v jakémkoli žonglérském obchodě, jako je například Žongluj.cz. Vyrobené hračky pro žonglování se poté mačí v lampovém oleji, či petroleji. Doba hoření se pohybuje od 2 do 7 minut, záleží ovšem na množstí použitého kevlaru.

Ještědská odyssea

Fireshowjbc

Pod libereckým Ještědem se dne 2.6.2012 uskuteční již druhý festival sportovně-kulturní akce s názvem Ještědská odyssea. Těšit se můžete na volnočasové aktivity, jako je horolezecká zeď, skateboardové závody a exhibice včetně BMX. Zahrají nám nejrůznější kapelky a chybět rohodně nebude ani žonglérský workshop a večerní fireshow, kde vystoupí také naše skupina. Připraven pro Vás bude i obchůdek s žonglérským vybavením. O další překvapení nebude rozhodně nouze. Takže pokud nevíte co s víkendem, neváhejte dorazit.

Polná v plamenech 2012

Fireshowjbc

Již 3. ročník mladého festivalu Polná v plamenech, kde se také koná mistrovství ČR ve fire performance. Po minulých ročnících se máme na co těšit. Parádně strávený víkend v Čechách, kde si přijde každý žonglér na své.

Fireshowjbc vystoupí v Březce

Fireshowjbc

Dne 30.4.2012 máme tu čest vystoupit se svým fire performance v kempu Březka u Jíčína, kde bude probíhat již tradiční pálení čarodejnic a opékání všeho možného. Chtěli bychom Vás tímto srdečně pozvat na společně strávený večer plný tajemnou atmosférou, která k této události neodmyslitelně patří a hlavně na naší fireshow.

Fotoreport z workshopu u přehrady

Fireshowjbc

V neděli 25.3.2012 jsme u jablonecké přehrady udělali první jarní žonglovačku. Nesešlo se nás mnoho, ale stálo to za to. Pívo teklo proudem a sluníčko krásně svítilo. Co víc si při nedělím odpoledni přát. Jak to vše probíhalo se již podívejte sami!

Něco málo o POI

Fireshowjbc

Plyvání ohně, točení s poi nebo s tyčí, žonglování s kuželkami, prohazování si diabolem či flowerstyckem. Fireshow je vystoupení, kterým vás tanečníci uvedou do tranzu díky skvělé souhře těla, hudby a ohně.

style switcher

Layout Tone

Dark Night

Menu Color

Menu Style (For Full Screen Versions)

Normal From Top

Color Skins