• Profesionální žonglérská show!
  • rozsvítíme Vaši akci!
  • dokonalý program pro Vaše návštevníky

Jsme umělecká skupina zabývající žonglérskou činností. Jsme Fireshow JBC!

1 2 3

Přehrada art fest 2013

Fireshowjbc

17.8. 2013 pro Vás FireshowJBC chystá multižánrový festival na Jablonecké přehradě. Můžete se předem těšit na mnoho umělců především z lokální sféry. Můžeme prozradit, že o Vaše ouška se postarají místní borci z nejrůznějších hudebních žánrů, kteří nám budou zpříjemňovat náladu po celý den. O chuťové pohárky se Vám postarají společně jablonecký klub D'Eppl a stánek "U Bažanta", kde budou nabízet výtečné chuťovky v podobě tekuté a pevné. Ujít si nesmíte nechat ani vystoupení předních uměleckých skupin ze "severu", divadlo, velký výběr workshopů, soutěží a večerní velkolepou light a fireshow. Těšíme se na Vás a doufáme, že se vám Přehrada Art Fest bude zamlouvat!

Polná v plamenech - festival ohňových umění

Fireshowjbc

Již čtvrtý ročník festival ohnivých umění v Polné, který se koná ve dnech 28. - 30.6.2013. Během tří dní budou mít možnost návštěvníci bez rozdílu věku z řad diváků, účastníků i odborné veřejnosti zažít mnoho. Exhibice, workshopy, hudba, přednášky, výroba ohňového náčiní či setkání se zajímavými osobnostmi scény. Cílem a motorem organizátoru je shromáždit všechny lidi co milují oheň, pohyb, tanec, performing, hudbu a ohnivý životní styl. My samozřejmě nesmíme na této akci chybět!

Žonglovací workshop - klub Woko vol.3

Fireshowjbc

Je to tu zas! Další, již třetí pokračování ze série našich žonglovacích workshopů v legendárním jablonecké klubu Woko. Pro změnu od minulé seslošti se můžete těšit na taneční kreace lokální break dance skupiny Peklo Sonic Force. Kluci Vám předvedlou to nejlepší ze svého umu. Těšit se také můžete na naši UV show s názvem SWING, SWING? SWING!. K zapujčení bude jako vždy naše široká nabídka žonglovacích hraček obohacené opět o nějaké šperky. Další novinkou bude projekce s žonglérskými videi. Takže se můžete opět na co těšit. V první dubnové neděli se tam uvidíme...

Žonglovací workshop - klub Woko vol.2

Fireshowjbc

17.února v jabloneckém vyhlášeném klubu Woko uskutečníme další z našich workshopů. Máte možnost naučit se nové triky (od základních po pokročilé) s všemožnými druhy žonglovátek pod vedením zkušených lektorů z FireshowJBC. Dále uvidíte premiéru UV vystoupení "Do nebíčka, do peklíčka?", která bude zároveň zkouškou ohněm a historicky první hereckou zkušeností našeho seskupení. A jako třešnička na konec a zpestření celé akce bude vystoupení ženské skupiny Polechicas - akrobatický tanec u tyče. A pokud se Vám bude líbit celkový program tohoto aktivního odpoledne, dostanete možnost vše náležite ocenit ve formě dobrovolného vstupného.
Je na co se těšit a doufáme ve Vaši hojnou účast.

Antti Suniala - Workshop žonglování s tyčí

Fireshowjbc

ANTTI SUNIALA (Fin/Ger) Antti začal v roce 2000 působit jako performer fireshow a vystupoval na ohňových festivalech, událostech a cirkusových show po celém světě. Vymyslel spoustu technik dnešního žonglování s tyčí jak jako solový performer, tak ve skupinách The Amazing Rubbert Heart Duo a Allstaffs. 2002-2006 studoval školu cirkusu ve finském Turku a v roce 2007 v čínském Pekingu. V roce 2009 vystupoval na tour finského národním cirkusu. Jako učitel má za cíl učit správnou techniku a základní jazyk tyče, aby účastníci získali dobrý základ pro rozvíjení vlastních triků a osobitého stylu.

Žonglovací workshop v klubu Woko

Fireshowjbc

Na základě Vašeho zájmu o naše žonglovací workshopy jsme se rozhodli uspořádat další akcičku, tentokrát v jabloneckém klubu Woko. K vidění a vyzkoušení bude již naše tradiční vybavení obohacené o nové hračky. Bohužel není možná večerní fireshow z hlediska prostoru, nicméně o to více si budete moci užít a nabažit se našeho UV osvětlení, které zde bude připraveno. K poslechu nám budou hrát DJ's a napájet se můžete u dlouhatánského bááru. Když by jste se rozhodli podpořit naši událost a nás samotné, můžete samozřejmě přispět dobrovolným vstupným, které bude na viditelném místě:) Tak neváhej a přijď vypálit trochu kalorií po vánočním obžerství.

Žonglovací workshop FireshowJBC

Fireshowjbc

Rozhodli jsme se pro Vás připravit ve spolupráci s libereckým klubem Had druhý žonglovací workshop, který se bude konat dne 1.12.2012 v již zmíněném klubu. Na programu bude žonglovačka, ultrafialová show a samozřejmě večerní fireshow. Celým dnem nás bude provázet muzika lahodivá naším uším od různých DJ's. K zapujčení zde bude téměr cokoliv z našeho arzenálu, jako jsou poiky, tyče, míčky, kužely, diabola atd.. Rozhodně se máte na co těšit, tak neváhejte a dovalte na náš/Váš predvánoční workshop.

Pravidelné tréninky FIRESHOWJBC

Fireshowjbc

Přijď i ty mezi nás. Protáhneš si tělo, zlepšíš koordinaci, prostorovou orientaci a soustředění. Akce je otevřená široké veřejnosti, která se o žonglování zajímá, popř. si tuto dovednost chce vyzkoušet. Vstup je volný. Zdarma jsou k zapůjčení také základní žonglovací pomůcky (míčky, sockpoi, devilstick,flowerstick, tyče,apod..) Žonglujeme rádi, žonglování nás baví.

Něco málo o žonglování

Fireshowjbc

Dali jsme hlavy dohromady a stručně pro Vás popsali jednotlivé možnosti žonglování, ze kterých máte na výběr. Takže pokud stále ještě váháte při výběru té správné hračičky či jen chcete vyzkoušet něco nového, tento článek by Vám měl pomoci rozhodnout se co to bude. Od egyptské historie po moderní současnost. Míčky, poiky, tyče, floverstiky, kužely, diabolo či snad kruhy, najtete zde vše. Přečtěte si něco o našem světě a žonglujte!!!

Namaluj komiks a vyhraj!

Fireshowjbc

Novozélandská společnost Home of POI vyhlašuje téměř stále různorodé soutěže spojené s žonglování. My jsme se rozhodli Vás o nich informovat. Výhrou Vám budou tradiční hodnotné vouchery na nákup v E-shopu této firmy. Nalézt zde můžete od tradičních maorských poi přes Fire, UV či Ninja poi. Pro žongléry jiné kategorie je zde také mnoho zajímavých pomůcek, ze kterých si jistě vyberete. Tak neváhejte a malujte :)

Vše na jednom místě!

Fireshowjbc

Téměř naší poviností je Vám oznámit, že veškéré informace o připravovanách či proběhlých akcí, včetně novinek Fireshow JBC, naleznete na stránkách Fireshow.cz. Mnoho informací, novinek či videí pro žongléry prevážně na české a slovenské scéně naleznete na jednom místě! Najdete zde také fórum, kde je možné vyčíst veškeré vychytávky a rady ze světa ohně, světla a UV. Více informací v tomto článku.

Žonglovací workshop na Jablonecké přehradě

Fireshowjbc

Naše uskupení si Vás dovoluje pozvat na celodenní žonglovací workshop. Celým dnem nás bude prováze příjemná muzika a večerní bubnování.
Akce se bude konat "u Bažanta"(stánek), tudíž nebude problém se zakoupením něčeho k zakousnutí či snad točeného pívečka, nebo limonády. Po náročném aktivním odpoledni nás čeká večerní freestylová fireshow, kde si bude moci každý vyzkoušet své umění. Na celý den jsou také domluvení 2 profesionální fotografové, kteří naše žonglérské umění zvěční. Rozhodně se máte na co těšit.

style switcher

Layout Tone

Dark Night

Menu Color

Menu Style (For Full Screen Versions)

Normal From Top

Color Skins