• Profesionální žonglérská show!
  • rozsvítíme Vaši akci!
  • dokonalý program pro Vaše návštevníky

Jsme umělecká skupina zabývající žonglérskou činností. Jsme Fireshow JBC!

1 2 3

Juggling party

Fireshowjbc

Jako každý rok jsme si pro Vás i letos připravili první novoroční žonglérskou sešlost, kde si budete moci vyzkoušet nejrůznější náčinní z naší půjčovny. Od 17:00 budete mít k dispozici prostor pro trénování a trick sharing. Po dobu večera je pro Vás připraven program v podání Polechicas s jejich Poledance show. Dále se můžete těšit na vystoupení libereckého uskupení Cirko Minimo s jejich světelnou show. No a jak už je zvykem, tak nebude chybět ani naše LED vystoupení s názvem After Life, díky kterému jsme ukořistili 1. místo na ohnivé festivalu v Polsku! Za pultem bude stát známá reggae selekce Jah Army sound system. Takže 15.1.2015 si křížkuj v kalendáři!

PAF2015 - přehrada art fest

Fireshowjbc

Žonglérskou skupinu FireshowJBC představovat nemusím a festival Přehrada Art fest, který pro vás každý rok připravují jistě také ne. PAF 2015 jako třetí v pořadí vypukne 22.srpna od 14 hodin na Jablonecké přehradě tradičně na Bílých pískách, stánek ,,U Bažanta“. A protože je PAF každý rok rozšířenější, přidal se do řad pořadatelů další žonglérský tým Cirko Minimo.

Léto tančí 2015

Fireshowjbc

Od pondělí 29.června do soboty 4. července se v jabloneckém Eurocentru uskuteční 17.ročník letní dílny pohybu, tance a rytmu – Léto tančí. Mezi mnoha umělci se na Vás budeme těšit i my!! Tradiční začátek jabloneckého kulturního léta opět nabídne bohatý program jak pro účastníky dílny, tak pro veřejnost. V rámci každodenního semináře ŽONGLOVÁNÍ si můžete pod naším vedením vyzkoušet nejrůznější žonglovací „hračky“.Ve středu 1.7. od 15:00 do 18:00 hod. proběhne velký ŽONGLÉRSKÝ WORKSHOP pro veřejnost. Sobotní večer 4.7. od 19:00 bude patřit tradičně společnému Závěrečnému vystoupení účastníků a lektorů.

Mo´Fire Witches 2015

Fireshowjbc

Podporujeme českou reggae scénu! Banda kluků, nazývající se Jah Army Sound System připravují velkou akci s názvem Mo´Fire Witches 2015. Jako předehřání na tuto událost je připraveno několik warm-upů po celé České republice. Jako první začínají v jabloneckém klubu D´Eppl, kde zahrají v pátek 6. března.

Žonglovací workshop - Klub woko 18.1.2015

Fireshowjbc

Je tu další rok a s ním přichází i nová řada žonglovacích workshopů, které potěší nejen Vaše ratolesti, ale také Vás. Letošní rok jsme si pro Vás připravili dva zimní, vnitřní workshopy, které budou probíhat v jabloneckém klubu Woko. Jako vždy pro Vás bude přichystaný workshop plný žonglování, příjemné muziky a vystoupení nejrůznějších umělců nejen z našeho okolí. Náslědně po zimních měsících se můžete těšit na každoroční vrchol našich dosavadně získaných zkušeností, a to v podobě multižárnrového festivalu PAF, neboli Přehrada art fest. Jsme rádi za Vaši podporu a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Přehrada art fest nebo-li PAF 2014

Fireshowjbc

Konečně se nám to blíží!!! Již druhý oficiální ročník multižárnrového kulturního festivalu v jablonci nad Nisou, který má za úkol podpořit nejen lokální umělce z nejrůznějších sfér. Už 30.8.2014 se můžete těšit na hudební, uměleckou a noční gala scénu. Dále bude přirpaven doprovodný program, jako Famfrpálový zápas, slack line park, divadlo či žonglérské workshopy. Pokud máte stále volné políčko v kalendáři, určitě by tam již měl být velký křížek, neboť toto je vrcholnou zábavnou akcí skupiny Fireshow JBC s nabitou after party v klubu D´Eppl.

Žonglovací workshop 27.4.2014

Fireshowjbc

žonglovací workshop pod vedením Fireshow JBC v klubu Woko klub. Naučte se nebo rozšiřte svůj žonglovací um za poslechu hudby a zásoby dobrých drinků na baru.Poslední z řady workshopů které byli přichystány pro odcházející "mrazivé" období. Jako třešničku na dortu jsme si pro Vás připravili žonglérské vystoupení ze samé špičky tohoto umění. Bratři v tri(c)ku. Dále se můžete těšit na naši maličkost Fireshow JBC s naší doktorskou show. Připravena bude půjčovna, UV zóna, TECH videa, žonglérský obchod a mnoho skvělých drinků na baru. Vstup je dobrovolný a bude vybírán v průběhu konání akce. Workshop je nekuřácký - pro kuřáky bude k dispozici první místnost.

Žonglovací workshop 8.3.2014

Fireshowjbc

Blíží se další akce z řady workshopů, které pořádá již tradičně naše skupina v jabloneckém klubu Woko. Těšit se tentokrát můžete na light poi show od našich performerů Fáče a Pepy. Dále vystoupení taneční skupina FUN AND STYLE a následně to rozjedou místní kluci v BREAK DANCE JAMu. O hudební stránku se postará reggae uskupení EMERGENCY JBC ONE LOVE STATION. Samozřejmě jde o workshopy, takže si budeme moci zažonglovat, vyzkoušet nové hračky z našeho arzenálu či něco zakoupit v Ignis shopu. Takže pokud nevíte co v neděli 9.3.2014 dělat, tohle je jasná volba.

Ohlédnutí

Fireshowjbc

Když se ohlédneme zpět na celou naši aktivitu za již končící letošní rok, jsme spokojeni! Dosáhli jsme cílů, které jsme si určili a zvládli i mnohem více. Díky aktivní spolupráci nejrůznějších institucí jsme dali do kupy celou řadu zdárně vykonaných akcí. Naše cíle se neustále zvyšují a nabírají rychlé otáčky. V tomto článku se dočtete o všem, co jsme úspěšně realizovali, alespoň to, co stojí za zmínku a také na co se můžete těšit v nadcházejícím období. Děkujeme za podporu, bez Vás bychom nebyli.

Fireshow.cz a jejich aktivity

Fireshowjbc

Domovská stránka všech žonglérů v Čechách i Moravě pro Vás celoročně připravuje mnoho aktivit. Byť jejich základnou je naše hlavní město Praha, snaží se pořádat akce i v jiných lokalitách České republiky, tak aby jste nemuseli ujíždět mnoho kilometrů za Vaším oblíbeným žonglováním. Za zmínku určitě stojí jejich workshopy v Jičíně. Některé z nich jsme pro Vás vybrali a chtěli bychom Vás touto cestou pozvat. Nadcházející zima bude dlouhá a mrazivá. Takže neváhejte a žonglujte i v tomto sychravém počasí, ať se trochu zahřejete na duši i těle! :)

Freeze fest 2013

Fireshowjbc

FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je svobodný art festival zaměřený především na alternativní žánry umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda se nabídne všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Chceme zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, profesionální i talentované začínající umělce, s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů. Fireshow.cz ve spolupráci s žongléři.cz a tribofuego.org pro Vás na tomto super festivalu připravili žonglérský program.

Napsali o nás!

Fireshowjbc

Jelikož je naše řemeslo čím dál více oblíbenější a vyhledávanější, všimla si nás také média. Měli jsme tu čest poskytnout rozhovor pro noviny MF Dnes. V rozhovoru se dozvíte něco málo o naší historii, přítomnosti a budoucnosti. Dočtete se o našich úspěších a plánech do budoucna. Jsme rádi, že jsme mohli tímto způsobem informovat veřejnost o tom, že existujeme a tvoříme! Děkujeme za Vaši podporu. Žonglujte s námi. :)

style switcher

Layout Tone

Dark Night

Menu Color

Menu Style (For Full Screen Versions)

Normal From Top

Color Skins