Fireshow JBC

Fireshow.cz a jejich aktivity


Jak už jsme zmínili, Fireshow.cz pro Vás pořádá celoročně mnoho aktivit. Za zmínku určitě stojí jejich probíhající kroužek žonglování v Černošicích v základní škole v Mokropsech, kde Vaše děti naučí nejrůznějším žonglérským praktikám od základů až po složitější variace. Kroužek probíhá každnou středu až do 29.1.2014 pod vedením zkušeného žongléra Jiřího "Tuleně" Babůrka.

V připravě je další kroužek, který bude probíhat na Černém mostě ve víceúčelové hale a nové zóny na Plechárně, který bude probíhat dne 6.11. 2013 od 15:00 do 20:00.


fireshow.cz

Fireshow.cz také aktivně podpořila projekt s názvem Freestyle in the neighbourhood, který se snaží podpořit aktivit dětí a mladých lidí na sídlištích a jejich okolí v oblasti novodobých sportů, které zároveň podporují komunitní život.

Video z loňského ročníku mužete vidět zde:

 

Fireshow.cz pro Vás také připravuje velkolepou letní akci s názvem Juggling heroes 2014, kde se mimo jiné budeme aktivné podílet na programu! Loňský ročník měl velký úspěch a my se opět těšíme. Video z loňského roku můžete vidět zde:

 

style switcher

Layout Tone

Dark Night

Menu Color

Menu Style (For Full Screen Versions)

Normal From Top

Color Skins